roots.co.il

מרכז גריאטרי - עשרות מרכזים ומוסדות באתר אחד

לצערנו , ישנם אנשים שמגלים לגיל הזהב כאשר הם זקוקים לטיפול סיעודי ורפואי צמוד ואין מי שיהיה לצידם כל הזמן. למזלם, מרכזים גריאטרים מאפשרים לקבל את הטיפול שהם צריכים

הרעיון של מרכז גריאטרי הוא שילוב בין בית חולים לבית אבות סיעודי. מצד אחד הוא מעניק טיפול רפואי בדומה לזה של בית חולים, כולל תורנות 24 שעות של רופא, מתן תרופות ועוד. מצד שני, המקום מכיל אך ורק אנשים מבוגרים שצריכים טיפול גריאטרי, ואינם כוללים מטופלים צעירים. מכאן שהמקום מהווה סוג של בית אבות

מי מתאים למרכז גריאטרי

  • חולי אלצהיימר
  • קשישים חולי סרטן
  • קשישים תשושי נפש
  • קשישים עם בעיות מנטאליות
  • קשישים עם בעיות תנועה
עטרת אבות
בית חם תשאלו כל קשיש, מה אתה מעדיף; בית או מוסד. כולם או לפחות רובם יעדיפו בית. לא פשוט לקפל חוויות והרגל של שנים, להכניס למזוודה, ולהתחיל הכול מחדש. וודאי לא כשמדובר במעבר של הורה קשיש לבית אבות. אבל מה לעשות, לפעמים הצורך מחייב, וכאן..

עזרא 11 בני ברק


חייג: 072-3314814
עטרת אבות
מנה - ניהול נכסים
אנו עוסקים בניהול דירות מגורים. תחום התמחותינו העיקרי הוא ניהול דירותיהם של בני הגיל השלישי, ובפרט בני הגיל השלישי אשר עברו להתגורר בדיור מוגן או בבתי אבות. אנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו ולקבוע פגישה ללא התחייבות. תחומי התמחות: חברת ניהול נכסים,..

הר נבו 6 ב' קדימה


מנה - ניהול נכסים
קבוצת AIB
AIB GROUP- הינה קבוצה הפועלת החל משנת 2005 בתחום ניהול מוסדות גריאטריים ומשאבי אנוש. מאות עובדים מועסקים על ידי חברות הקבוצה נהנים מתנאי עבודה ברמה מצוינת. ניסיון הקבוצה ושירותיה האדיבים מוכחים בריבוי לקוחות והצלחה גבוהה. החברה הראשונה של..

ז'בוטינסקי 35 רמת גן


קבוצת AIB
גיל עוז מרכז גריאטרי
ביה"ח הגריאטרי גיל עוז נוסד ע"י קבוצת יזמים ואנשי מקצוע בעלי ניסיון של למעלה מ-30 שנה, בהפעלה וניהול בתי חולים גריאטריים הממוקמים ברחבי הארץ. לפרויקט גויסו מיטב הרופאים והמומחים בישראל בתחומים: הפסיכו גריאטרי, הגריאטרי..

אמסטרדם 1 פתח תקוה


גיל עוז מרכז גריאטרי
מרכז ורה סלומונס
דיור מוגן בעל ותק של 33 שנים, דירות גדולות ומרווחות הכוללות 2 מרפסות, מטבח, חדר שינה, סלון וחדר אמבטיה. הדירה מקושרת למחלקה הסיעודית באמצעות לחצן מצוקה ואינטרקום. המחלקה הסיעודית משרתת את הדיירים העצמאיים בכל מצב של משבר. לרשות הדיירים..

נתיב האבות 11 כפר סבא


מרכז ורה סלומונס
מרכז רמת גן לחקר וסיעוד נפגעי אלצהיימר
מרכז רמת גן לחקר וסיעוד נפגעי אלצהיימר ע"ש סופי ואברהם סטוצ'ינסקי הוקם על ידי עמותה ציבורית (מלכ"ר), בסיוע תרומות מוסדיות ופרטיות, ונפתח ביולי 2001. המרכז שוכן ליד הכניסה המזרחית לבית החולים שיבא. המרכז מנוהל על יד חבר מנהלים בו..

קציר 1 רמת גן


מרכז רמת גן לחקר וסיעוד נפגעי אלצהיימר
בית אבות שלמה המלך
שלמה המלך – מרכז גריאטרי הינו בית אבות יוקרתי הממוקם בבני ברק, בעל ניסיון ניהולי של 12 שנה, המעניק שירותים ברמה גבוהה במיוחד. המרכז שם דגש מיוחד על מענה לכל צורכי ההורים המתגוררים בו, מצורכי היום-יום והטיפולים הרפואיים, ועד לפעילויות חברתיות..

שלמה המלך 27 בני ברק


בית אבות שלמה המלך
חדוות הורים
מוכרת על ידי משרד הבריאות , חברות הביטוח הפרטיות וחברות הביטוח של קופות החולים , ארגוני הצרכנים הגדולים כגון משרד הביטחון וכמובן בהסדרי מימון פרטיים. שלבי האבחון והטיפול בקשיש זיהוי מגבלות הקשיש בבית או בבית חולים , הגברת ההשגחה..

החרש 15 הוד השרון


חדוות הורים
קשת-האגודה למען הקשיש
הדמוגרפיה בעולם המערבי הוסיפה למעשה דור לחברה. תוחלת החיים עומדת היום על למעלה מגיל 80 והתחזיות מנבאות תוחלת חיים אשר תגיע ל-100 בעוד כ-20 שנה. מציאות דמוגרפית זו יצרה בחברה דור חדש של "זקנים צעירים". החברה נוטה להפריש דור זה מעולם..

שד' ירושלים 100 תל אביב


קשת-האגודה למען הקשיש
נוה - רעיה
בית חולים גריאטרי נוה רעיה הינו מרכז סיעודי מודרני בעל רמה גבוהה ביותר. המרכז הינו בעל רשיון לבית חולים סיעודי מטעם משרד הבריאות ונמצא בפיקוחו המתמיד. במוסד קיימות מחלקות סיעודיות ברמות שונות: לתשושים, תשושי נפש, אלצהיימר,..

כנסת ישראל 23 פתח תקוה


נוה - רעיה
"ארבל" מרכז גריאטרי
מרכז רפואי ארבל להחלמה וסעוד. הינו ייחודי בארץ בעל מוניטין וותק של שנים רבות בתחום הסעוד. המרכז פועל ברשיון ופיקוח משרד הבריאות ומעבר לכך נהנה מאמון רב של מערכת הרפואה הכללית במדינת ישראל וביכולת לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים וסעודיים. ..

אלחנן יצחק 4 פתח תקוה


"ארבל" מרכז גריאטרי
ויזרע יצחק-קוממיות לארצנו
בבית הורים ויזרע יצחק קוממיות לארצנו מרגישים בבית כבר מהרגע הראשון. אנו מציעים בית חם ותומך לדיירים עצמאיים, תשושים וסיעודיים ופועלים ברישיון משרד הבריאות והרווחה. הבניין בן חמש הקומות משקיף על נופה המדהים של ירושלים, ואוויר ההרים הצלול..

שד' בן צבי 7 ירושלים


ויזרע יצחק-קוממיות לארצנו


שאלות ותשובות בתחום מרכז גריאטרי

בית אבות נחשב למתאים יותר לאוכלוסיות של מבוגרים ואנשים בגיל הזהב שצריכים השגחה רפואית קפדנית וצמודה יותר, גם כאשר זה מגיע על חשבון ההגבלה הנכפית עליהם בכל הקשור לתפריט האוכל היומי שלהם ולסדר היום שלהם בכלל הנקבע במידה רבה על ידי האילוצים של הצוות הרפואי במקום. דיור מוגן מתאים יותר לאנשים עצמאיים על אף גילם, המסוגלים לתפקד באורח תקין כדבר שבשגרה..
קיימים כמה הבדלים חשובים בין בתי אבות לדיור מוגן, למרות ששני המוסדות יכולים לשמש לאותו קהל יעד של קשישים עצמאיים יחסית. ההבדל הראשון הוא במידת הפיקוח: דיור מוגן מופעל על ידי מוסדות פרטיים לחלוטין, ולא נתון לשום פיקוח של כל גוף ממשלתי. לעומתם בתי אבות (הכוונה לבתי אבות לעצמאיים או תשושים) מפוקחים על ידי משרד הרווחה, וחייבים ברשיון הפעלה מטעמו...
רשת משען שייכת להסתדרות ומכאן שהיא נותנת קדימות לחברי ההסתדרות. כיום ניתן להצטרף להסתדרות גם אם אין במקום עבודתך ועד עובדים, אך אתה לא תהנה מייצוג של ההסתדרות.
בהחלט. לשם כך יש להמציא אישורים של החולה (או של האופטרופוס שלו), אישורים של הרופא המטפל בחולה, וכן הסכמה של בית האבות אליו רוצים להעביר אותו. יש לוודא שהעברה מתבצעת עם אמבולנס מסודר.
Copyright © 2022 roots.co.il כל הזכויות שמורות
אתר בתי אבות מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים בתחום
מחפשים מרכז גריאטרי באזורכם? מלאו את הטופס וקבלו פרטים
בית זה לא רק 4 קירות אלא מקום שיספק את כל הצרכים ליקיריכם - השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם הצעות מהמקומות הטובים ביותר.

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!