דיור מוגן לאבא

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • תגובות
    דיור מוגן לאבא

אבי, איש מבוגר וכבר איננו מתפקד לבדו. לצערי אני לא יכולה להיות לצידו כל היום ולכן חשבתי שכדאי שהוא יכנס לבית גיל הזהב שנמצא יחסית קרוב אלי. הוא מאוד חושש ומסרב לרעיון. איך בכל זאת אפשר לדבר אליו, לשכנע אותו שיסכים לרעיון?

מידע על בית גיל הזהב

שלום מירי
    פניתי לבקשתך לבית גיל הזהב והנה תשובתם:

מירי שלום רב

קיבלתי את פנייתך ואשמח לסייע בכל דרך.
    היות וכבר מראש חשבת שבית גיל הזהב ת"א הינו המקום עבור אביך אני לא אמנה את היתרונות שיש לנו.
    יחד עם זאת ניתן לתת לאביך את האפשרות לטעום מבית גיל הזהב ת"א ואולי דרך טעימה זו להקל עליו את המהלך.
    הדבר הראשון הינו האפשרות להתרשם מאתר הבית שלנו המכיל בתוכו אינפורמציה על כל הקיים בבית גיל הזהב ת"א
    http://www.golsen-house.co.il
    בנוסף יש לנו 4 מועדונים חברתיים הפתוחים לקהל הרחב ומאפשרים לקהל שעדיין לא מתחבר לרעיון המעבר לדיור מוגן לבא ולהתרשם מהבית ומההיצע הרב שהוא מציע.
    מועדון ריקודים סלוניים הפעיל בימי רביעי ומוצ"ש משעה 19:30 בערב, הגמלאים המגיעים למועדון מגיעים ברובם לבד ומכירים פרטנרים לריקודים.
    מועדון ברידג' – המשחק ששומר על היכולות הקוגנטיביות והחברתיות. המועדון פעיל שלושה ימים בשבוע ומאפשר לגמלאים לבא ללמוד ולשחק ברידג
    יום ב'  – 9:00 שעור ברידג למתחילים ומתקדמים
    יום ד' – 15:00 שעור ברידג למתחילים מהבסיס
    יום שישי – משחק תחרותי למתקדמים
    מכללה – המכללה הינה שלוחה של מכללת השחר ומקיימת 2 קורסים בשנה – הקורס הקרוב מתחיל ב13.10 על טיולים בעולם עם המרצה גוסטב מייסלס.
    ומועדון טיולים המוציא לנופשונים וטיולי יום כשהנופשון הקרוב הינו לים המלח.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך