roots.co.il

דיור מוגן – מיטב בתי הדיור במרכז

דיור מוגן – מיטב בתי הדיור במרכז דיור מוגן מאפשר המשך אורח חיים עצמאי, פעיל ובטוח בתוספת מגוון חוגים, העשרות, מתקנים וחשוב מכל צוות תומך ומסייע וחברים חדשים   החיים אינם מפסיקים בגיל הזהב וכעדות לכך ניתן למצוא עשרות מבני דיור מוגן במרכז, צפון ודרום הארץ אשר מציעים לדייריהם מגוון של פעילויות, נופים, מדשאות רחבות, צוות מיומן..


בתי אבות במרכז – עוזרים לכם לבחור

בתי אבות במרכז – עוזרים לכם לבחור הבחירה בבית לגיל השלישי היא לא תמיד פשוטה. אז הלכנו ובדקנו בשבילכם מה מציעים בתי אבות במרכז, שתדעו מצבים רבים מביאים אותנו להחלטה לעבור לגור בבית אבות. בתי האבות הרבים בארץ מציעים מגוון עצום של אפשרויות, שהופכות את המגורים בהם לנופש אחד גדול ומהנה. אנחנו יכולים למצוא עשרות בתי אבות במרכז, אך..


בתי הבראה – המדריך המקיף בישראל

בתי הבראה איכותיים בישראל מאפשרים להנות ממנוחה נדרשת, התחזקות והחלמה לאחר מחלה, תאונה או ניתוח ומתאימים גם ליולדות לאחר לידה   בתי הבראה הינם מוסדות לצרכי מנוחה, התאוששות, החלמה והתחזקות ומתאימים לא רק לגיל המבוגר והשלישי אלא אפילו ליולדות לאחר לידה או לאנשים לאחר תאונה או ניתוח. כיום ישנם..


בתי אבות בירושלים – הכל על בתי אבות בעיר הבירה

בתי אבות בירושלים – הכל על בתי אבות בעיר הבירה עם עשרות בתי אבות בירושלים אשר מספקים את כלל השירותים כל אחד ימצא את המקום המתאים לו הן בריאותית והן חברתית   העיר ירושלים מציעה מגוון רחב ביותר של בתי אבות, דיור מוגן וכן בתי אבות סיעודיים כאשר מרבית בתי אבות אלו מציעים שירותים רבים ומקיפים עבור הדיירים כך שירגישו בנוח ואפילו טוב יותר מאשר..


בתי אבות בשרון – כי אין מקום טוב יותר להזדקן בו

בתי אבות בשרון – כי אין מקום טוב יותר להזדקן בו רוצים ליהנות מכל מה שהשרון מציע לכם גם בעת הזיקנה? בתי אבות בשרון קוראים לכם להצטרף אליהם   בתי אבות כיום אינם כמו בעבר שכן הם כבר דומים יותר למלון ונופש שלם שכן דיור מוגן כיום מציע ללקוחותיו שלל פעילויות, חדרי כושר, מטפלים מנוסים וצוות רפואי ובין להיות בבית לבד לבין לעבור אל בתי אבות..


הקש ששבר את גב הקשיש- בעיות נפוצות במעבר אל בתי אבות וכיצד להתמודד עימן

הקש ששבר את גב הקשיש- בעיות נפוצות במעבר אל בתי אבות וכיצד להתמודד עימן בתי אבות" הפכו ל"דיור מוגן", ואז ל"אחוזה לגיל השלישי", ולבסוף "בית הורים". רק מלהסתכל על המאמץ המתמשך הזה לשנות את ה"מיתוג" של בתי אבות אפשר להבין את הקושי המתמשך, הן מצד בתי אבות והן מצד המשפחה, לגרום לקשיש להתעלם משפע הסטיגמות השליליות שנוצרות..


על הייחוד של בתי אבות לפגועי נפש

על הייחוד של בתי אבות לפגועי נפש מלבד דיכאון, המחלה הגורמת לצורך בדיור מוגן לפגועי נפש היא מחלת האלצהיימר, שגורמת גם לדמנציה (שיטיון). המחלה, המאופיינת באיבוד זיכרון הדרגתי, מצריכה בעיקר השגחה צמודה על ההורים הקשישים. אז מה ההבדל בין דיור מוגן לפגועי נפש מדיור מוגן רגיל? התשובות כאן   אם אחד מהוריכם עבר אבחון שאישר את..


מועדון גיל הזהב - לשמור על ראש צעיר

מועדון גיל הזהב -  לשמור על ראש צעיר דיכאון היא המחלה הנפשית הנפוצה ביותר בקרב קשישים. בנוסף, בתקופת גיל הזהב, קשישים נוטים לסבול מירידה תלולה ביכולות הקוגנטיביות שלהם. בדיוק בשל כך חשוב לשמור על אורח חיים פעיל גם בגילאים מתקדמים ועל סוציאליזציה בריאה עם בני הגיל אין זה סוד שלקשישים רבים בישראל אין די משאבים כדי ליהנות..


אחוזות דיור מוגן - ככה מזדקנים בכבוד

אחוזות דיור מוגן - ככה מזדקנים בכבוד בארץ חיים כיום כ-700 אלף קשישים, מספר שאמור לצמוח בהתמדה במהלך העשור הקרוב. כ-4% מכלל הקשישים מתגוררים מחוץ לבית, במסגרת ייעודית, המפוקחת על ידי משרד הבריאות או משרד הרווחה. אחוזות המשמשות כדיור מוגן, נחשבות לפתרון האיכותי ביותר עבור קשישים הזקוקים למסגרת חוץ ביתית סיבות מגוונות עשויות..


פעילויות לקשישים - החיים רק מתחילים בגיל השלישי

פעילויות לקשישים - החיים רק מתחילים בגיל השלישי אם רוצים להבין את החשיבות של פעילויות בגיל השלישי, מספיק להסתכל איך החבר'ה בקיבוצים נראים בגיל הזה מחקרים רבים שנערכו במדינות שונות ברחבי העולם חיזקו את ההבנה הברורה כי אדם פעיל הוא חיוני יותר, בריא יותר ומאושר יותר. אם מביטים במה שמכונה בקיבוץ בית הורים, ניתן בקלות..


שיקום גריאטרי - לזכות במעט עדנה בערוב הימים

שיקום גריאטרי - לזכות במעט עדנה בערוב הימים עד שנת 2025 צפויה אוכלוסיית הקשישים בישראל להגיע ל-13% מהאוכלוסיה הכללית, איכות החיים עולה ואיתה גם תוחלת החיים, אך יחד עם זאת מספר לא מבוטל של קשישים הזקוקים לשיקום גריאטרי   על פי נתונים שונים, 3.5% מהקשישים בישראל מתגוררים בבתי אבות. הנתון אינו מפתיע בהתחשב בעובדה..


דיור מוגן - מה המציאות מספרת על הפרסומות

דיור מוגן - מה המציאות מספרת על הפרסומות אל מול הפרסומות השונות והניסיון למכור לכם דירות שונות בדיור מוגן, עומדת המציאות. אנחנו כאן כדי לסייע לכם לקבל תמונת מצב עדכנית על שלושת הרשתות הגדולות של דיור מוגן בישראל רשת משען   רשת בתי הדיור המוגן משען הינה בבעלות ההסתדרות החדשה ולה 3,500 דיירים בתשעה בתי דיור מוגן..


בתי אבות לתשושי נפש - להזדקן בכבוד בכל מצב

בתי אבות לתשושי נפש - להזדקן בכבוד בכל מצב אנחנו שומעים מדי פעם בחדשות על מבוגרים תשושי נפש שנעלמו מביתם, במקרה הטוב הם נמצאים מסתובבים לאחר כמה שעות במרחק מה מביתם, במקרה הפחות טוב הם נעלמים לכמה ימים. עם מקרים כאלה ומקרים דומים ולא נעימים נאלצים להתמודד יום יום ילדים למבוגרים תשושי נפש שדורשים את מה שלא ניתן לספק להם, מקרים כמו לבקש..


מרכז גריאטרי - כיצד הוא יכול לעזור לנו

מרכז גריאטרי - כיצד הוא יכול לעזור לנו מרכז גריאטרי משמש כבית ארוך טווח לאנשים היקרים לנו ביותר בשעותיהם הקשות ביותר, ולכן מובנת השאיפה למצא מרכז גריאטרי כמה שיותר איכותי ומקצועי. בשורות הבאות נגדיר מהו מרכז גריאטרי, כיצד ניתן לקבל עזרה כספית במימון מרכז גריאטרי, למה כדאי לשים לב כאשר בוחרים מרכז גריאטרי ומי ממונה על הפיקוח על מרכז..


בתי אבות - הליך המימון וההרשמה

בתי אבות - הליך המימון וההרשמה באם נמות מוות טבעי (כמו שכולנו מקווים), הזקנה על כל הקושי שבה תהיה שלב בחיינו. לא קל להזדקן, פעילויות שנראו לנו פעם עניין של מה בכך נהיות קשות עד בלתי אפשרויות לביצוע ובחלק מהמקרים שלב מסוים כבר נזדקק לעזרה ולהשגחה בתפקוד היומיומי. אחת האפשרויות לקבלת עזרה, במקרים בהן אין אפשרות אחרת היא מעבר..


בית אבות סיעודי - המדריך השלם

בית אבות סיעודי - המדריך השלם הזקנה, לעיתים קרובות פוגעת באיכות החיים בעיקר עם היא מלווה במחלות ונכויות למיניהן. קשישים רבים מגיעים בשלב מסוים למצב בו הם לא יכולים לתפקד בכוחות עצמם וצריכים עזרה והשגחה רצופה בכל שעות היממה. מעבר לבית אבות סיעודי ייתן מענה לצרכיהם של אותם הקשישים ויעזור להעלאת איכות החיים שלהם. מה זה בית אבות..


בתי אבות - המדריך השלם

בתי אבות - המדריך השלם מחפשים בית אבות ליקיריכם? זה המקום להתחיל בו, מחירון שלם לבתי אבות ודיור מוגן למרות פריחתם של בתי אבות ומקומות דיור מוגן למיניהם, הנתונים מלמדים שרק 4 אחוז מהקשישים בישראל (המהווים 10 אחוז מהאוכלוסייה בישראל) נמצאים כיום במסגרות של בתי אבות ודיור מוגן. מלבד התחושה הלא נעימה שחשים..


דיור מוגן - להזדקן בסטייל

דיור מוגן - להזדקן בסטייל לא סתם, אנשים רבים מייעצים לנו כבר בגילאי העשרים והשלושים להתחיל לחסוך לפנסיה. אומנם, לנו זה נראה רחוק ולא רלוונטי. אבל היום הזה מגיע ובשביל להזדקן ברווחה ולהרשות לעצמך מגורים בדיור מוגן איכותי, צריך סכום כסף נכבד בבנק. סכום בגובה כזה שלכשנהיה בני שבעים נשמח שהקשבנו לאלו שאמרו לנו להתחיל לחסוך עוד..


מרכזי יום לקשישים - כל מה שצריך לדעת

מרכזי יום לקשישים - כל מה שצריך לדעת לא מעט קשישים שהיו פעילים בחייהם בצורות שונות, מגיעים לרגע שבו גופם בוגד בהם והם נאלצים לוותר על דברים שנהגו לעשות. במקום שישבו בבית או בקופת חולים, מרכזי יום מציעים להם לבוא ולהרגיש שוב צעירים לא כל הקשישים יכולים להרשות לעצמם מבחינה כלכלית, לעבור לאחד מאחוזות הדיור מוגן או אפילו..


Copyright © 2022 roots.co.il כל הזכויות שמורות
אתר בתי אבות מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים בתחום
מחפשים בתי אבות מומלצים? מלאו את הטופס וקבלו הצעות
בית זה לא רק 4 קירות אלא מקום שיספק את כל הצרכים ליקיריכם - השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם הצעות מהמקומות הטובים ביותר.

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
גיל:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!